Previous Entry Share Next Entry
(no subject)
ще більше здивування
makoviy
Olexander Severyn

Раз поїхав президент
Та й на телебачення
Але по дорозі з ним
Сталося покращення

Диво сталося із ним
Аж до непрілічія
Замість язика у роті
Має двоязичіє

Шустер йому задава
Різні запитання
А гарант ні бе ні ме
Попри всі старання

Посплітались язики
Нема на те ради
Втік, бідака, вертольотом
До своєї хати

Під ікону ставить він
Свічку трипудову
Ой не буду більше я
Зачіпати мову!

Хай буде вона одна
Дай мені спасення!
Тільки хай це буде, на...
Моя рідна феня

  • 1
:)

А чому 2 язика? Закон дозволяє вільно використовувати 18 язиків :)

А от вертольот йому ще пригодиться, хай тримає напоготові :)

Уявив картинку: Я-ч з 18 язиками. Шкода, що не вмію карикатури робити).

Друже Коте! Змушений таки попрохати Вас зареєструватися в Контакті. То недовго, а я зможу Вам переслати один цікавий файл власного написання про моє бачення містики й оккультизму в нашій ОО

Звісно, прочитаю з цікавістю про ОО також, тим більше Вашого авторства. Кілька думок останнім часом: головне не ставитись до того всього всерйоз, насправді, якщо говорити про те, що відбувається в Україні, передовсім ДУЖЕ ДОБРЕ видно причинно-наслідковий зв'язок((( І повинен сказати, нашу Україну ще хтось постійно рятує, якщо припустити, що могло бути (і з Тимошенко-президентом, і з Януковичем)! Мене наразі, мабуть, найбільше лякає те, як медведч. політтехнологам та подібним до них з різних політсил все ж вдалося налаштувати людей один проти одного всередині країни. Той, хто запевняє, що не втягнутий в це, швидше лукавить, хотів би помилятися.

"Сигнали долі" щодо Януковича я збирав, просто заради приколу, тому що насправді неприязнь ґрунтувалася на криміналізації команди і біографії лідера, а також через проросійський ухил... також щоб помститися ПР за використання подібних заборонених методів проти опонентів... от почне черговий українофоб щось вєщать в стилі Кіріченко, я його поставлю на місце))).

А ось щодо Тимошенко, мені вистачило її діяльності і виступів, і саме на це я намагався звернути увагу зазомбованих бютопропагандою... Тим часом бачив статті про те, як полюбляє її штаб залучати всяких ворожок, екстрасенсів і окультистів, але зізнаюсь, що навіть НЕ ЧИТАВ, тому що вважав вартою уваги її явно пропутінську політику в різних сферах, і членів її команди, хоч щодо останніх в людей менше ілюзій - того ж Турчинова підтримують хіба що прихожани його церкви... Не збирав про неї нічого "такого", в т.ч. компромат щодо її біографії.
Взагалі, мене політика цікавить (хоч жалкую, що ця тема влізла в моє життя, але вже нічого не можу вдіяти) лише з точки зору геополітики, не-повернення в євразійський простір, чи НЕО-СРСР як би його там не назвали в майбутньому.

Найкумедніше, "сигнали", побачивши, що я їх сприймаю, продовжували надходити). Наприклад, я складав різні політичні статті на дуже різноманітну тематику у великий файл, і чисто випадково стаття про Путіна, де Газпром названо вежею Саурона, потрапила на 666 ст., попередження про небезпеку приходу до влади Тимошенко ледь не потрапило на 1666 с., але я подвинув (не через забобони, а просто викидав зайве з тексту :); те саме в добірці неполітичних статей (там якраз дискусія на релігійну тематику - ст.666, навіть не хочу переповідати зміст сторінки, ст.1666 - фото Медведєва, Берлусконі і Саркозі всіх разом, та ще й напідпитку)))))) - потрапили в неполітичні як гумор. А що таке політика взагалі??? Ті, хто за "все хороше", лише відстоюють інтереси своєї держави тощо, там теж в складній ситуації, тре сказати... Історичних постатей це теж стосується. Янголом не залишишся.

Та ладно, ми з Вами потрібні в політиці. А я нарешті спромігся заокруглити дещо, про що давно підозрював. Трішки конспірології з символістикою.
Найцікавіше, що з символістикою на дещо натрапив і щодо Ющенка, але там бракує нормальних джерел інформації. Та вже вражає.
Проти евразійства борюся на сайті Фаланги.

Вже додав Вас в друзі. Але прочитати зможу лише пізно ввечері або завтра. А щодо Ющенка, якщо не секрет, які попередні висновки - позитив чи негатив? А то рос. шовіністи люблять натякати, що всі, хто впродовж історії йшов проти єдіной і нєдєлімой московії від Балкан до Сахаліна погано кінчали. Ющенко ще легко (поки що) відбувся - знищеним рейтингом, ненавистю оброблених пропагандою виборців і підірваним здоров'ям. Гадаю, що анафема проти Мазепи, поки її не зняли, таки має деструктивний вплив на самостійницькі державотворчі процеси. Адже прокляття, яке навіть окрема людина випадково озвучила на чиюсь адресу, нікуди не зникає, а знаходиться в енерго-інформаційному просторі землі. Плюс в Ющенка було після перемоги забагато недоброзичливців, і негативний вплив розпочався з провалу на Євробаченні пісні-символу Майдану, тобто пісня-символ перемоги стала символом ганебної поразки, а після того вже провалювалось все, що тільки не розпочинали. І базове гасло обернулось проти команди - хтось з недоброзичливців подумав: "кажете, вас не подолати, коли ви РАЗОМ? Ну-ну. Подивимося, як ви будете разом через кілька місяців". І справді, команда розсипалася і навіть зараз продовжує дробитися. Не можна зав'язувати успіх на слоганах. Ситуація міняється, і успіх не може залежати від єдності команди, її, в кінці кінців, доведеться сто разів змінювати. Але це вже потім зрозуміли, шляхом набивання гуль. Все, більше не встигаю зараз писати).

Edited at 2012-08-15 09:11 am (UTC)

Позитив, друже, позитив.
Я не знаю, чи то правда, що помаранчевий використовували німецькі праві до й нарівні з брунатним, це мене б додатково потішило, але...
В історії людства вже був правий політик, що йшов під жовто-гарячим стягом із підковою!!!
Нестримна біла людина, безжальний до большевиків барон Роман Унгерн фон Штернберг, якого монголи вважали втіленим богом.
Така вже доля білих людей - вважатися богами в дикунів!!! Баронові Унгерну сприяло містичне місто Агарті - антипод лихої Шамбали.
Перегук у долі - він мислив ширшими категоріями, аніж просто білогвардійство, марив стародавною історією, арійцями, знався на релігії й його оточення його просто не розуміло...

І ще одне - оскільки маю підозру, що сьогодні мій друг народився, щиро, від душі вітаю його з Маковієм!!! Щастя, здоров"я, гарної погоди й смачних шуликів!

Так, у нас з Вами майже одноразово день народження! Дякую!
В мене зовсім нещодавно з'явилася реєстрація в Контакті, хотів подивитися одне відео на політичну тематику - раніше можна було без реєстрації, а тепер ніяк...
Сторінка пуста, нічого там не пишу, тому що переселився на ФБ. http://vk.com/id179593614

А мені ФСБук набрид, увесь час забуваю пароль і в ньому багато що для мене незручно. Так, чекаю в друзях!

  • 1
?

Log in