Previous Entry Share Next Entry
давно не бачились
official
makoviy
Originally posted by skagenij at давно не бачились
цікава стала думка френдів за кого вони
як ви голосуєте знатиму тільки я
можна робити перепост

лінь було вписувати всі 20 партій
якщо шо пишіть в каментах

Poll #1872721 За кого ви будете голосувати?

За кого ви будете голосувати?

Партія Реґіонів
1(2.2%)
Комуністична партія
0(0.0%)
ВО Батьківщина
5(10.9%)
ВО Свобода
24(52.2%)
Наша Україна
3(6.5%)
УДАР
5(10.9%)
Вперед Україна
0(0.0%)
за іншу партію
1(2.2%)
не піду на вибори
6(13.0%)
зіпсую бюлетень
0(0.0%)
я не громадянин України
1(2.2%)

  • 1
ніяк не визначусь, наша україна чи удар...

В програмі УДАРу занадто розмито про гуманітарну і зовнішню політику. Щодо економічної і енеретичної політики, то тут я просто наївно сподіваюсь, що дехто з команди Кличка, і навіть такі люди як Яценюк - краще, ніж ЮВТ :) Але, повертаючись до перших двох пунктів, як людина, яка визначилась з поглядами, хочу голосувати за тих, хто є відкритим прихильником вступу до НАТО і очищення історії від радянської пропаганди. Якщо в програмі НУ все чітко, то в Кличка євроатлантичний вибір завуальовано (хоч і краще, ніж в ОО, в яких взагалі нічого про це немає, натомість є ЗВТ з СНД). Ще Кличко скаржиться, що його слова про УПА постійно перекручують. Я вирішив подивитись безпосередньо його цитату (можна знайти, на УП зокрема), щоб не користуватись "зіпсованим телефоном". Не маю наміру нічого перекручувати, тим більше, ставлюсь до цього політика досить нейтрально, щоб йому зумисне шкодити або навпаки, рекламувати його, але зрозумів його так - з одного боку, він частково визнає воїнів УПА борцями за Незалежність, з іншого боку - вважає, що це питання розколює, тому на держ. рівні його не потрібно торкатись (?). "Я считаю, что на сегодня глупо поднимать эти вопросы, которые ведут к напряжению в украинском (обществе)" Нагадало тих, хто і в 2005, і в 2010 році кричали Ющенкові - зарано, мовляв... Вони теж не виступали категорично проти, але оглядались на прорадянський електорат. Хтось, звісно, повинен забирати його в ПР, не чекаючи зміни поколінь, але паралельно мають існувати партії, що визначились з курсом.

Ющенко - мабуть єдиний із запропонованих кандидатів демократ, добре просуває національну ідею. за децентралізацію та нормальне розділення влади на гілки. зате у решті аспектів програма мене розчаровала... традиційна вода :)

в удару - саме так, національне питання майже не фігурує. зате програма виглядає найструктурованіше, найконкретніше і логічніше з усіх. ну і нові обличчя.

ото і вагаюсь 50/50 - національна ідея чи раціо і конкретика :)
і вже навіть схиляюсь до меншезліхства :D очікую, що народ більше голосуватиме за удар, тому варто підтримати національну ідею :)

Для мене удар неприйнятний із причини неукраїнськості очільників, а також їхньої принципової українофобії.
Тут варто пригадати й підтримку Гайтани, котра зізналася відверто, що не любить Україну, й нерозподіл "українців за кольором шкіри" (африканські й азійські трудящі харківських і київських ринків уже стали українцями?), і погрози Саші Барону Коенові скрутити шию - "я уже нє раз ето дєлал" (!) - за сатиричний фільм про рідний Казахстан, і зйомки в американському фільмі (хоч в одному нашому знявся?), і пояснення, що мешкають у Німеччині, бо в Україні нема де тренуватися (грушу ніде поставити?), і збудовану школу в... Румунії, бо, бачте, в Румунії дуже погано зі школами на селі, увага всієї світової громадськості прикута до цієї проблеми...
"Німецькі діти дуже люблять цих двох добродушних велетнів", які живуть у Німеччині, щоб не мати нічого спільного з Україною, але не беруть громадянства, щоб не змушували займатися доброчинністю. Мовляв, ми - громадяни України, ми там у себе займаємося благодійними вчинками. Бо якби ці колишні учасники банди Курочки-Бакая були громадянами ФРН і відмовилися десь щось дати, їх би зацькували журналісти. А от гроші в Україні добувати добре.
Гроші два негроїдних юдея, дідусь яких вигрібав останні зернини у вмираючих, люблять над усе. Заради них вони готові не лише лягти під противника, а потім счинити сканадал про отруєння, але навіть знятися вдвох для розрахованого на гомо- й бісексуальну аудиторію журналу й дозволити голубій публіці помилуватися своїми сідницями й членами. Оце й уся їхня програма по житті. Прикро, що новим обличчям буде негроїдна жидівська фізіономія розумово відсталого "ударщика", що ледве плямкає товстими губами по-українськи й усюди ходить з охоронцями...
Взагалі страшна річ - таблиця множення. Екзамен на неї скосить цілий гарнізон українських політиків.

негроїдна жидівська .. гомо- й бісексуальну аудиторію
Я не расистка і до сексуального життя співгромадян мені немає діла. А ви займаєтеся дискредитацією українського.
Більше на цю тему мені не пишіть - мені не цікаво.

Принципової українофобії я у партії удар не помітила. Зате у вас помітила ксенофобію усіх відтінків. Самою "українськістю" та ксенофобією без послідовної роботи і раціонального мислення, на культі окремих особистостей Україна однозначно прийде у прірву.

Хіба в одному з вами погоджусь: страшна річ - таблиця множення
Екзамен на таблицю множення і на найелементарнішу логіку скосить абсолютну більшість українців.

Кличко - онук одного з виконавців Голодомору.
Тут його позиція ясна.
Крім того, він уже кувікнув про німецьку форму, а УПА невіддільні від пронімецьких українських збройних формувань, так само як ОУН невіддільна від співпраці з німецькими націонал-соціялістами, італійськими фашистами, хорватськими усташами.
Тобто тут буде негативно.

за якубовича! за хвьодьірьіча!

Ви вганяєте юльків в ступор! Вони до таких опонентів не звикли! Звикли мати справу з ющенківцями та іншими різновидами антибютівських націоналістів. Та що там юльки... Ось я теж не уявляю, з якими аргументами опонувати тій частині моїх родичів, які за КПУ (раніше були за ПР).

я їх розрушу із нутрі!

"Мамай - душа правдивая..."

побєділі совєцкіх, побєдім і папірєдніков з прохвєсіаналамє!

У Ібрагіма Ругови є філософсько-політична книга з промовистою й багатозначною назвою "Естетичний спротив"

нє чітал, но провяк випадок осуждаю!

Прохання з цього не жартувати. Людина виключно шляхетна. Й пише про те, що ми й робимо. Ми чинимо БЮТ/ФЗ і ПР естетичний опір!!!

  • 1
?

Log in