Відповідь на провокацію
очі
makoviy
Ніколи не мав сумніву, що в разі перемоги кремлівської підстилки та її посіпак таких виборців, як я, а також моїх однодумців відправлять до Сибіру або репресують в інший спосіб :)  Але тепер нарешті є офіційна заява про це!

Москаль висловив бажання суворо покарати тих виборців, які на майбутніх виборах підтримають третього президента: "Я б тих людей, які його по мажоритарці виберуть, завантажив би у вагони, та відправив до Сибіру на рік. Щоб народ більше не страждав від тих своїх співгромадян, які вибирають абсолютно неадекватних вождів".

Цікаво, чи є ще приклади в новітній українській історії висловлених публічно, вголос планів того чи іншого політика розправитись з виборцями іншого політика.

Зауважте, що це паралельно з закликами скидати Януковича "тому що доберуться до кожного". Мовляв, не шкода вам люлю - незабаром опинитесь там же, де і вона. Тепер тим більше не шкода. Впевнений, що я для них - ворог.

UPD: Це ж я хотів щось приємне запостити, а мене відволікли пакуванням валіз...  :)

Ці люди когось звинувачують у співпраці з ПР
тінь
makoviy
"Тепер штабом за поданням Яценюка керуватиме Віталій Немілостівий – людина Давида Жванії, який після приходу Януковича до влади перейшов на бік коаліції та домігся від нового господаря Банкової кількох кадрових поступок. Поряд із контролем над "Енергоатомом" Жванія зберіг свою квоту посаду заступника міністра промислової політики для Немілостівого". (Звідси)

До цього часу відчував певну роздвоєність - з одного боку, виходячи зі своїх поглядів, підтримував політичну силу Віктора Ющенка (з 2008р.), і світоглядно близькі до "Нашої України" політсили - УНП, наприклад, але не розумів, що вони навіть формально роблять в КОДлі від початку його створення, адже це якийсь фан-клуб головного "політв'язня" (замість роботи з розподілу округів) і саме рівнем лояльноісті до ЮВТ визначається приналежність/ворожість ОО.   Замість того, щоб концентрувати в своїх лавах світоглядних опонентів влади, КОД почав фільтрувати політиків за ставленням до судового процесу проти Тимошенко. Тепер, коли Наливайченко та інші прихильники співпраці з БЮТ (і формування майбутньої влади разом з чекістами та кремлівськими підстилками?) вийшли з партії, а НУ виключили з КОД, ситуація більш природна.

Очевидно, що парламентські вибори намагаються перетворити на другий тур президентських. Дивують деякі політики-протидвохи зразка 2010р. - здається, якщо їх зараз повернути в ті часи, вони не тільки не були б противсіхами в другому турі, але й підтримували б уряд Тимошенко, а про демонстративний вихід з коаліції в 2008р. годі й згадувати!. Чому вони перебрали стиль цькування противсіхів - при тому, що самі були в цій ролі? Ситуація прояснилася згодом - тепер не тільки БЮТ, але і всю кампанію КОДистів курує автор ідеї цькування противсіхів політтехнолог Медведєв.

Дуже багато накипіло за цей час, але чомусь немає натхнення писати пости про політику в ЖЖ. Ось стаття, де висвітлюється лише одне з десятків питань: http://blogs.pravda.com.ua/authors/ogrysko/4fd1ad1a4524f/

Про соцмережу в день блогера
очі
makoviy
Створив рік тому ЖЖ. Що створив, не жалкую, інакше багато думок залишилися б невисловленими, або лише в особистих записах, які ніхто крім мене не читає. Знайшов тут чудових людей, від яких отримую важливу інформацію, про існування яких і не підозрював до освоєння мережі ЖЖ.
З Нового року ще вліз у Фейсбук (це все Мустафа винен!  Анонсував фейсбукове опитування на УП, я подумав - зареєструватися ж не важко...  але якось непомітно одразу почали нанизуватися нові друзі!), при чому на відміну від ЖЖ, де всі якісь індивідуалісти, кожен в своїй комірці, кожен при своїй думці (я в житті теж інтроверт), там якимось дивом утворилася міцна спільнота дуже схожих за духом людей, які знаходяться на одній хвилі,  йде постійний обмін інфою та міркуваннями з приводу поточних подій та іншої всякої всячини. А на дві мережі мене не вистачає. Помітив, якщо застрягаю тут, мене немає там, або навпаки. В результаті - читаю обидві стрічки, а обговорюю щось одне. Якщо остаточно перейду в ФБ, перетягну туди ще кілька чоловік звідси. Поки не дублюю туди майже нікого. Щоб дві однакові стрічки не вийшло)) Знаю, що є люди, у яких може бути п'ять і більше акаунтів в різних мережах. Не розгадав тих, хто постить і коментить так багато, ніби це їхня робота. Вірніше, здогадуюсь, що дехто умудряється вести блог на роботі :) Соцмережі мають один суттєвий недолік - займають наш час, коли кажеш собі - "посиджу ввечері півгодинки, погортаю", а потім виявляється, що на годиннику стрілка вже далеко за північ...
День блогера і день блогу відзначається 14 червня і 31 серпня відповідно. Відверто кажучи, трохи заплутався, коли правильно відзначати. Реєструючись в ЖЖ, керувався передовсім якимось позитивним імпульсом+дізнався про такий день, що і стало останнім поштовхом!

А це - вам!

Україна - Швеція 2:1
весняний
makoviy
Originally posted by chornyy at Україна - Швеція 2:1
Від себе: вперше почув, як за вікном багато народу скандують "Слава Україні - Героям слава!" Приємно :)

UPD: невдовзі виявилось, що вже весь інтернет забитий малим вболівальником))), поставлю вам екслюзивчик - такого ще не постили! Знайомтесь - це зозулиця:


Віталій Запорожець - лауреат премії ім.Олекси Гірника
official
makoviy
Originally posted by bilozerska at Віталій Запорожець - лауреат премії ім.Олекси Гірника
Пише Інна Сайфуліна:

Була на вручені премії Олекси Гірника. Це саме той Олекса Гірник - український дисидент, політв'язень, Герой України, який на 60-ту річницю проголошення самостійності України Центральною Радою вчинив самоспалення біля могили Шевченка 19 січня 1978 р. на знак протесту проти русифікації.

Претендентів на премії було три: двоє системних політв'язнів - Юлія Тимошенко і Юрій Луценко та контрсистемний Політв'язень - Віталій Запорожець. Підтримати Юлю прийшли депутати БЮТ. Юру Луценка - дружина. А Віталія Запорожця прийшли підтримати мати та півсотні його односельців, Комітет Визволення Політв'язнів та просто пересічні люди, зворушені вчинком Віталія.

Спочатку враження було гнітюче. Нудненько було слухати доповідачів, які відпрацьовували офіційних "політв'язнів" парламентської опозиції, які так довгий час виборювали Україну на посадах чиновників першого рангу - Главмусора та Прєм'єра.

Через півтори години гучних промов перейшли до вручення премій. Першими були вручені премії представникам Ю та Ю. Але коли ведучий, син Олекси Гірника – Евген Гірник зачитав ім'я Віталія Запорожця, зал зірвався в овації. Було надано слово зворушеній матері Віталія Запорожця.

Системний політв'язень Луценко, який був при владі і не зміг покарати свого підлеглого, дільничого села Семиполки Симоненка, що безкарно катував, принижував та гвалтував неповнолітніх дівчат. А Віталій Запорожець поклав одним пострілом край знущанням. Дякувати Богу, що є такі Герої, як Віталій Запорожець!

http://bratstvo.info/ua/aktsiyi/4057-vitaliy-zaporozhets-yak-dzerkalo-oleksi-girnika

ФотоCollapse )

(no subject)
весняний
makoviy
Я тут останнім часом трохи рідше буваю.. хоч френд-стрічку переглядаю.
Бачу, що протидвохів обурила чергова хвиля цькування противсіхів.

http://saver-ag.livejournal.com/749278.html
http://gloria-ma.livejournal.com/180321.html
http://vivagor.livejournal.com/170919.html
http://mamay-m.livejournal.com/331230.html (підзамочний запис)
http://none-smilodon.livejournal.com/516105.html
http://gns-ua.livejournal.com/1413165.html

Дехто справді бере близько до серця (не варте того!), дехто (і таких стає все більше) скоріш за все, потай розважається, спостерігаючи за агонією ОО.
В будь-якому випадку, кампанія проти противсіхів (насправді протидвохів) лише збільшує їхню кількість.

Ось подумалось, і вже не вперше. Що сам так і не став протидвохом (симпатизуючи цьому варіанту!) саме тому, що не "тусувався" тоді в соцмережах і не бачив всієї цієї вакханалії. Тобто, інформаційну війну проти Ющенка і його прихильників відчував добре, але ось не вистачало якоїсь останньої краплі :) І перелік аргументів на користь позиції "проти двох" був хоч і вагомим, але значно коротшим. Це добре видно з серії моїх постів на початку цього ЖЖ про ОО.

...
тінь
makoviy
"Силы, финансируемые из России, бегают в Брюссель и другие города, не с целью отметить прогресс Грузии, а для того, чтобы было сказано, что ситуация в стране ухудшилась"

Звідси

Суворий котусь
ще більше здивування
makoviy


Поцуплено з Facebook. Фото збільшується при натисканні

Позьовка
ще більше здивування
makoviy
Originally posted by eneki at Позьовка
Просьба о помощи (номер расчётного счёта).
official
makoviy
Originally posted by jaga_lux at Просьба о помощи (номер расчётного счёта).
Марьяна trjsha , дочь Натальи Александровны Волошиной jaga_lux , попала в беду.
Онкозаболевание.
Предстоит лечение.
Марьяна нуждается в помощи.
Желающие помочь могут переводить средства на расчётный счёт (карточка Приватбанка):
№ 6762462057446376.
_____________
Почтовый адрес:
Шклярук Маріана Олександрівна,
03057,
Київ-57.
Номера телефонов Марьяны:
063-233-34-52,
229-14-57.
(дополнительный номер телефона: 096-632-80-74).

Просьба сделать перепост.

?

Log in